logo magazínu egovernment

e-government 20:10,
aneb žijem si jak na zámku, ať to trvá věčně

Výroční konference e-governmentu se letos konala na zámku Mikulov ve dnech

6.- 7. 9. 2016Motto letošního ročníku byla: VIZE 20:20, tedy výhled na to co se uděje do roku 2020

PREZENTACE

Prezentace, které byly v Mikulově k vidění naleznete na stránce PROGRAM. Jednotlivé názvy prezentací v programu jsou zároveň odkazy na jejich PDF verze.

FOTOGRAFIE

Fotografie z konference jsou k dispozici na stránce jejího PROGRAMU. Fotografie z doprovodného programu na stránce Miss Egovernment 2016.

V prostorách celého zámku mohlo 700 účastníků sledovat lenární sekci, dvě prezentační sekce a workshop, navštívit společenský večer, sledovat vyhlášení MISS EGOVERNMENT a vyhrát například tablet. Počasí nás sice trochu potrápilo, ale nakonec jsme i volbu nejsympatičtější dámy veřejné správy mohli opět uspořádat pod širým nebe na nádvoří zámku Mikulov.


CO JE e-government 20:10?

Jedná se o konferenci, která jednou ročně, vždy počátkem září, hodnotí stav elektronizace veřejné správy v ČR se zaměřením na konkrétní zásadní téma. Tím letošním je, mimo jiné, problematika financování projektů v aktuálním programovém období.


PROČ e-government 20:10?

Konferenci pořádá magazín Egovernment a konference pojednává o e-governmentu. Proto je toto slovo stěžejní v názvu konference. Číselné označení 20:10 odkazuje na rok 2010, kdy jsme se v Mikulově sešli poprvé. Zároveň je ale rozděleno na 20 a 10. V době prvního ročníku tomu bylo 20 let co se veřejná správa v ČR ubírala směrem k elektronizaci. Zároveň jsme si, možná unáhleně mysleli, že do skutečně uceleného a plně funkčního elektronické stavu nám zbývá již pouhých deset let.


..ŽIJEME SI JAK NA ZÁMKU, AŤ TO TRVÁ VĚČNĚ.

Podtitul konference odkazuje na skutečnost, že postupující elektronizace veřejné správy zlepšuje kvalitu jejich služeb a tedy podmínky jak pro samotné zaměstnance veřejné správy, tak pro jejich klienty. Zároveň ale upozorňuje na skutečnost, že se scházíme v romantickém prostředí zámku Mikulov, v době doznívajícího léta a počínajícího vinobraní. Dny strávené na konferenci se tak stávají skutečně nezapomenutelnými.


ODBORNÝ PARTNER


            

PLATINOVÝ PARTNER
GENERÁLNÍ PARTNER
ZLATÝ PARTNER
  

STŘÍBRNÝ PARTNER


OFICIÁLNÍ VŮZ KONFERENCE
TECHNOLOGICKÝ PARTNER
PARTNER
     
© Egovernment-info.com 2016
Poslední aktualizace 8. 9. 2016